Virtuaalruum 1

01.04.2021 09:00

Õpilaste teadusfestivali parimate tööde esitlused toimuvad samaaegselt viies virtuaalruumis.

Ruumipõhise ajakava nägemiseks kliki järjehoidjal "Ajakava". 

Kogu esitluste ajakava näed: https://www.miks.ee

09:06 - 09:30
Uurimistöö ja küsitlus õnnelikkuse kohta

MATILDA MÄGI, Miina Härma Gümnaasium

09:30 - 10:00
Koodikopeerimine Messengeri vestlustes 12-15-aastaste näitel

INGRID HINTS, Tallinna Reaalkool

10:00 - 10:30
Eesti sisuloojate ingliskeelsete väljendite kasutamine videoblogides

ELERY AAS, Audru Kool

10:30 - 11:00
Indrek Hargla ajaloolises kriminaalromaanis "Apteeker Melchior ja Oleviste mõistatus“ kujutatud Tallinna vanalinna ja linnasarase ajalooline tõepärasus

MARIA HELENE TOMBERG, Gustav Adolfi Gümnaasium

11:00 - 11:30
Koduloolised õppemängud Tallinna Lotte Lasteaia lastele

HANNA-LIISA PÕLLUÄÄR, Tallinna Prantsuse Lütseum

11:30 - 12:00
Läsna teater - kogukonna ühendaja

RIHARD LAISAAR, Kadrina Keskkool

13:00 - 13:30
Tüdrukute IT-alane enesekindlus ja pädevus ning nende seos IT-huviringides osalemisega Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli näitel

KERTU BIRGIT ANTON, Tallinna Reaalkool

13:30 - 14:00
Seitsme Kuusalu kihelkonnast pärit regilaulu noodistamine ja esituste kirjeldamine salvestiste põhjal

MIA MARTA RUUS, Tallinna Prantsuse Lütseum

14:00 - 14:30
Hobiarheoloogilised leiud Ruila piirkonnast

RIHO MÄNNIK, Ruila Põhikool

14:30 - 15:00
José María Merino seiklusjutu "Las lágrimas del sol" eestindamine

MIHKEL OTS, Hugo Treffneri Gümnaasium

15:00 - 15:30
Lahkdiagnoosid Ida-Tallinna Keskhaiglas 2018. aastal

MIRJAM OJAMAA, Tallinna Prantsuse Lütseum


01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 1

Oma tööd esitlevad: Matilda Mägi, Ingrid Hints, Elery Aas, Maria Helene Tomberg, Hanna-Liisa Põlluäär, Rihard Laisaar, Kertu Birgit Anton, Mia Marta Ruus, Riho Männik, Mihkel Ots, Mirjam Ojamaa

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 2

Oma tööd esitlevad: Helo Laatspera, Elisabeth Rebase, Emma Kutman, August Marius Kukk, Karet-Anette Härm, Els Aleksandra Vaks, Arabella Antons, Wendy Priks, Helmi Helena Lindström, Mia Kukk, Kaspar Sõukand

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 3

Oma tööd esitlevad: Elisabeth Dubova, Laura Movits, Mia Keres, Rhea Kõivutalu, Ingel-Ethel Kanistik, Liisa Leit, Artur Raik, Hanna-Triinu Järvine, Eliise Kesküla, Torm Vatsfeld, Emil Kotta, Henri Pihelgas

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 4

Oma tööd esitlevad: Roberta Claire Marie Bühler, Britta Truu, Martin Rahe, Annett Arula, Eliis Grigor, Liisa Nugis, Andre Otti, Hannah Mikenberg, Linda Kuusik, Raffael Somelar, Sigrit Umerov

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 5

Oma tööd esitlevad: Jaak Pärtel, Kaja Asi, Andres Alumets, Lisanne-Liis Kaiva, Kevin Lindlaan, Talis Timmi, Kristjan Saal, Christina Kiik, Linda Koreinik, Kaisi Pillart, Severin Bratus