Virtuaalruum 2

01.04.2021 09:00

Õpilaste teadusfestivali parimate tööde esitlused toimuvad samaaegselt viies virtuaalruumis.

Ruumipõhise ajakava nägemiseks kliki järjehoidjal "Ajakava". 

Kogu esitluste ajakava näed: https://www.miks.ee

09:00 - 09:22
Tsitaatsõnad ja võõrkeelsed väljendid ajakirjades Looming, Vikerkaar ja Värske Rõhk avaldatud uuemas eesti luules

HELO LAATSPERA, Hugo Treffneri Gümnaasium

09:30 - 09:54
Tartu rattaringluse kajastamine ajalehes Tartu Postimees,

ELISABETH REBASE; Hugo Treffneri Gümnaasium

10:00 - 10:26
2019. aasta esimeses pooles ajalehes Sirp ilmunud klassikalise muusika kontsertide arvustuste analüüs

EMMA KUTMAN, Gustav Adolfi Gümnaasium

10:30 - 10:57
Muutused Eesti poliitilisel maastikul (Tallinna omavalitsuse näitel) seoses kohalikul tasandil 16-aastastele valimisõiguse andmisega

AUGUST MARIUS KUKK,  Tallinna Reaalkool

11:00 - 11:27
Aravete Keskkooli ja Albu Põhikooli kolmanda kooliastme õpilaste konfliktikäitumine

 KARET-ANETTE HÄRM, Aravete Keskkool

11:30 - 11:57
Kakskeelsete õpilaste emotsioonide sõnaline väljendamine Eesti gümnaasiumites IB-õppekava järgi õppijatel

ELS ALEKSANDRA VAKS, Tallinna Reaalkool

13:00 - 13:25
"Küllalt naiste rikkumisest võistlusspordiga“ ehk Eesti naiste sport 1920-1940

ARABELLA ANTONS, Tartu Mart Reiniku Kool

13:30 - 13:54
Vampiiriteema Bram Stokeri romaanis "Dracula", Anne Rice'i romaanis "Intervjuu vampiiriga", Stephenie Meyeri romaanis "Videvik" ja Mati Undi romaanis "Doonori meelespea",

WENDY PRIKS, Tallinna Saksa Gümnaasium

14:00 - 14:25
Hispaania gripi kajastamine Eesti ajalehtedes 1918.–1920. aastal

HELMI HELENA LINDSTRÖM, Tartu Jaan Poska Gümnaasium

14:30 - 14:57
Teismeliste tundesõnavara eriolukorda kirjeldades õpilaskirjandite näitel

MIA KUKK, Vanalinna Hariduskolleegium

15:00 - 15:25
Arkadio ja Anita Laigo elu ja looming, KASPAR SÕUKAND

Hugo Treffneri Gümnaasium


01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 1

Oma tööd esitlevad: Matilda Mägi, Ingrid Hints, Elery Aas, Maria Helene Tomberg, Hanna-Liisa Põlluäär, Rihard Laisaar, Kertu Birgit Anton, Mia Marta Ruus, Riho Männik, Mihkel Ots, Mirjam Ojamaa

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 2

Oma tööd esitlevad: Helo Laatspera, Elisabeth Rebase, Emma Kutman, August Marius Kukk, Karet-Anette Härm, Els Aleksandra Vaks, Arabella Antons, Wendy Priks, Helmi Helena Lindström, Mia Kukk, Kaspar Sõukand

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 3

Oma tööd esitlevad: Elisabeth Dubova, Laura Movits, Mia Keres, Rhea Kõivutalu, Ingel-Ethel Kanistik, Liisa Leit, Artur Raik, Hanna-Triinu Järvine, Eliise Kesküla, Torm Vatsfeld, Emil Kotta, Henri Pihelgas

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 4

Oma tööd esitlevad: Roberta Claire Marie Bühler, Britta Truu, Martin Rahe, Annett Arula, Eliis Grigor, Liisa Nugis, Andre Otti, Hannah Mikenberg, Linda Kuusik, Raffael Somelar, Sigrit Umerov

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 5

Oma tööd esitlevad: Jaak Pärtel, Kaja Asi, Andres Alumets, Lisanne-Liis Kaiva, Kevin Lindlaan, Talis Timmi, Kristjan Saal, Christina Kiik, Linda Koreinik, Kaisi Pillart, Severin Bratus