Virtuaalruum 3

01.04.2021 09:00

Õpilaste teadusfestivali parimate tööde esitlused toimuvad samaaegselt viies virtuaalruumis.

Ruumipõhise ajakava nägemiseks kliki järjehoidjal "Ajakava". 

Kogu esitluste ajakava näed: https://www.miks.ee

09:08 - 09:28
D-vitamiini ja selle analoogi mõju närvirakkude jätkete kasvule ja elulemusele rakukultuuris

ELISABETH DUBOVA ja LAURA MOVITS, Tartu Tamme Gümnaasium

09:30 - 09:48
Eestis kasvatatavate kartulisortide toortumenemine, sõltuvus viljelusviisist ning väetamisest

 MIA KERES, Ülenurme Gümnaasium

10:00 - 10:22
Karvase mammuti levik ajas ja tema elukeskkonna määramine

RHEA KÕIVUTALU, Tallinna Reaalkool

10:30 - 10:50
Probiootiliste laktobatsillide mõju Helicobacyer pylori poolt põhjustatud põletikuvastusele

 INGEL-ETHEL KANISTIK, Tallinna Inglise Kolledž

11:00 - 11:22
Raamat “Eestis elavad kärplased”

LIISA LEIT, Pärnu Koidula Gümnaasium

11:30 - 11:51
Lindude värvieelistused pesakasti valikul

ARTUR RAIK, Tallinna Prantsuse Lütseum

13:00 - 13:18
Seente operatsionaalsete taksonoomiliste ühikute määramine Korgõmäe söllist vana DNA meetodil ja nende sõltuvus ajast, inimmõjust ja kliimanäitajatest

HANNA-TRIINU JÄRVINE, Tallinna Reaalkool

13:30 - 13:46
Elupaigaspetsiifilise liigi leidumise tõenäosus statistiliselt sobivates elupaikades rohelise hiidkupra (Buxbaumia viridis) näitel

ELIISE KESKÜLA, Nõo Reaalgümnaasium

14:00 - 14:20
Euroopa naaritsa (Mustela lutreola) taasasustamise võimalikkusest Saaremaal

TORM VATSFELD, Saaremaa Ühisgümnaasium

14:30 - 14:51
Tark Läänemere planeerimine ehk kuidas ära kasutada olemasolevat teaduspotentsiaali loodushoidlike lahenduste leidmisel

EMIL KOTTA, Viimsi Gümnaasium

15:00 - 15:22
Turba kasutamine keskkonnareostuse likvideerimiseks veekogudelt

 HENRI PIHELGAS, Tallinna Mustamäe Gümnaasium


01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 1

Oma tööd esitlevad: Matilda Mägi, Ingrid Hints, Elery Aas, Maria Helene Tomberg, Hanna-Liisa Põlluäär, Rihard Laisaar, Kertu Birgit Anton, Mia Marta Ruus, Riho Männik, Mihkel Ots, Mirjam Ojamaa

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 2

Oma tööd esitlevad: Helo Laatspera, Elisabeth Rebase, Emma Kutman, August Marius Kukk, Karet-Anette Härm, Els Aleksandra Vaks, Arabella Antons, Wendy Priks, Helmi Helena Lindström, Mia Kukk, Kaspar Sõukand

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 3

Oma tööd esitlevad: Elisabeth Dubova, Laura Movits, Mia Keres, Rhea Kõivutalu, Ingel-Ethel Kanistik, Liisa Leit, Artur Raik, Hanna-Triinu Järvine, Eliise Kesküla, Torm Vatsfeld, Emil Kotta, Henri Pihelgas

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 4

Oma tööd esitlevad: Roberta Claire Marie Bühler, Britta Truu, Martin Rahe, Annett Arula, Eliis Grigor, Liisa Nugis, Andre Otti, Hannah Mikenberg, Linda Kuusik, Raffael Somelar, Sigrit Umerov

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 5

Oma tööd esitlevad: Jaak Pärtel, Kaja Asi, Andres Alumets, Lisanne-Liis Kaiva, Kevin Lindlaan, Talis Timmi, Kristjan Saal, Christina Kiik, Linda Koreinik, Kaisi Pillart, Severin Bratus