Virtuaalruum 4

01.04.2021 09:00

Õpilaste teadusfestivali parimate tööde esitlused toimuvad samaaegselt viies virtuaalruumis.

Ruumipõhise ajakava nägemiseks kliki järjehoidjal "Ajakava". 

Kogu esitluste ajakava näed: https://www.miks.ee

09:03 - 09:24
Sotsiaalsete ja emotsionaalsete pädevuste arendamine I ja II kooliastmes ning HEV kutseõppijatele suunatud õppematerjalide rakendamise võimalused

ROBERTA CLAIRE MARIE BÜHLER, Tallinna Prantsuse Lütseum

10:00 - 10:21
Pärmiraku inhibiitorvalgu Sic1 fosforüülimise ja lagundamise modelleerimine

MARTIN RAHE, Tallinna Reaalkool

10:30 - 10:55
Loomaaialoomade elukeskkonna rikastamine lõhnade abil Tallinna Loomaaia amuuri leopardi (Panthera pardus orientalis) näitel

ANNETT ARULA,  Risti Põhikool

11:09 - 11:24
Ebatraditsioonilise pärmi Blastobotrys adeninivorans maltaasi AG2 aktiivsuse määramine ja biokeemiliste omaduste kirjeldamine

ELIIS GRIGOR, Hugo Treffneri Gümnaasium

11:30 - 11:50
Loote üsasisesed vereülekanded Ida–Tallinna Keskhaiglas aastatel 2007–2018 ja laste edasised terviseprobleemid

LIISA NUGIS, Tallinna Reaalkool

11:59 - 12:12
Lemmikloomad Saaremaa Ühisgümnaasiumi 1.-9. klassi õpilaste kodudes aastatel 1996 ja 2021,

BRITTA TRUU, Saaremaa Ühisgümnaasium

13:01 - 13:23
Ristatisideme rekonstruktsioon ja selle kaugtulem Tartu Ülikooli Kliinikumis aastatel 2014–2019

ANDRE OTTI, Tallinna Reaalkool

13:30 - 13:52
Soome lahe raua-mangaani konkretsioonide koostis ja tähtsus

HANNAH MIKENBERG, Tallinna Tehnikagümnaasium

14:00 - 14:20
Kliimamuutused Rootsis viimase 10 000 aasta jooksul

LINDA KUUSIK, Gustav Adolfi Gümnaasium

14:30 - 14:55
Temperatuuri tõusu ja mehaanilise vigastuse mõju lenduvühendite emissioonile käharas lehtkapsas (Brassica oleracea var. sabellica),

RAFFAEL SOMELAR, Tartu Tamme Gümnaasium

15:00 - 15:22
Kadrina Keskkooli õpilaste teadlikkus vaktsineerimisest ja vaktsiinide tähtsusest

SIGRIT UMEROV, Kadrina Keskkool


01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 1

Oma tööd esitlevad: Matilda Mägi, Ingrid Hints, Elery Aas, Maria Helene Tomberg, Hanna-Liisa Põlluäär, Rihard Laisaar, Kertu Birgit Anton, Mia Marta Ruus, Riho Männik, Mihkel Ots, Mirjam Ojamaa

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 2

Oma tööd esitlevad: Helo Laatspera, Elisabeth Rebase, Emma Kutman, August Marius Kukk, Karet-Anette Härm, Els Aleksandra Vaks, Arabella Antons, Wendy Priks, Helmi Helena Lindström, Mia Kukk, Kaspar Sõukand

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 3

Oma tööd esitlevad: Elisabeth Dubova, Laura Movits, Mia Keres, Rhea Kõivutalu, Ingel-Ethel Kanistik, Liisa Leit, Artur Raik, Hanna-Triinu Järvine, Eliise Kesküla, Torm Vatsfeld, Emil Kotta, Henri Pihelgas

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 4

Oma tööd esitlevad: Roberta Claire Marie Bühler, Britta Truu, Martin Rahe, Annett Arula, Eliis Grigor, Liisa Nugis, Andre Otti, Hannah Mikenberg, Linda Kuusik, Raffael Somelar, Sigrit Umerov

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 5

Oma tööd esitlevad: Jaak Pärtel, Kaja Asi, Andres Alumets, Lisanne-Liis Kaiva, Kevin Lindlaan, Talis Timmi, Kristjan Saal, Christina Kiik, Linda Koreinik, Kaisi Pillart, Severin Bratus