Virtuaalruum 5

01.04.2021 09:00

Õpilaste teadusfestivali parimate tööde esitlused toimuvad samaaegselt viies virtuaalruumis.

Ruumipõhise ajakava nägemiseks kliki järjehoidjal "Ajakava". 

Kogu esitluste ajakava näed: https://www.miks.ee

09:03 - 09:26
Tehisintellekti võimekus Eesti taimede määramisel

JAAK PÄRTEL, Hugo Treffneri Gümnaasium

09:31 - 09:51
Tartu reoveepuhasti väljavoolu mikroobide antibiootikumitundlikkus

 KAJA ASI, Tartu Jaan Poska Gümnaasium

10:00 - 10:23
Elektrimootoriga droonidega pakiveoteenus maailmas ja selle efektiivsemaks muutmise võimalus Pärnu linna näitel

ANDRES ALUMETS, Pärnu Koidula Gümnaasium

10:30 - 10:50
Riigieksamite tulemuste ennustusvõimalused ja seosed erinevate õppeainetega

LISANNE-LIIS KAIVA, Toila Gümnaasium

11:00 - 11:23
Robotite lõimimine gümnaasiumi matemaatika ülesannetega

KEVIN LINDLAAN, Antsla Gümnaasium

11:30 - 11:51
Navi koolijuht ja seltskonnategelane Kristjan Torop

TALIS TIMMI, Hugo Treffneri Gümnaasium

13:00 - 13:21
Millistel igapäevaselt kasutatavatel pindadel on kõige enam baktereid?

KRISTJAN SAAL, Tallinna Inglise Kolledž

13:30 - 13:52
Taimekaitsevahendite jääkide sisalduse määramine Eestis müüdavates viinamarjades QuEChERS multimeetodiga ja võrdlus põllumajandusuuringute keskuse seirega

CHRISTINA KIIK, Tallinna Inglise Kolledž

14:01 - 14:22
Eesti vaktsiinivastatse argumentatsioon Facebooki grupis "Ravimite ja vaktsiinide kõrvaltoimed"

LINDA KOREINIK, Võru Gümnaasium

14:32 - 14:53
Keiser Baburi elust inspireeritud koomiks

KAISI PILLART, Tallinna 32. Keskkool

15:03 - 15:33
Soostereotüübid eestikeelsetes sõnavektorites

SEVERIN BRATUS, Tallinna Reaalkool


01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 1

Oma tööd esitlevad: Matilda Mägi, Ingrid Hints, Elery Aas, Maria Helene Tomberg, Hanna-Liisa Põlluäär, Rihard Laisaar, Kertu Birgit Anton, Mia Marta Ruus, Riho Männik, Mihkel Ots, Mirjam Ojamaa

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 2

Oma tööd esitlevad: Helo Laatspera, Elisabeth Rebase, Emma Kutman, August Marius Kukk, Karet-Anette Härm, Els Aleksandra Vaks, Arabella Antons, Wendy Priks, Helmi Helena Lindström, Mia Kukk, Kaspar Sõukand

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 3

Oma tööd esitlevad: Elisabeth Dubova, Laura Movits, Mia Keres, Rhea Kõivutalu, Ingel-Ethel Kanistik, Liisa Leit, Artur Raik, Hanna-Triinu Järvine, Eliise Kesküla, Torm Vatsfeld, Emil Kotta, Henri Pihelgas

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 4

Oma tööd esitlevad: Roberta Claire Marie Bühler, Britta Truu, Martin Rahe, Annett Arula, Eliis Grigor, Liisa Nugis, Andre Otti, Hannah Mikenberg, Linda Kuusik, Raffael Somelar, Sigrit Umerov

01.04.2021 09:00
Virtuaalruum 5

Oma tööd esitlevad: Jaak Pärtel, Kaja Asi, Andres Alumets, Lisanne-Liis Kaiva, Kevin Lindlaan, Talis Timmi, Kristjan Saal, Christina Kiik, Linda Koreinik, Kaisi Pillart, Severin Bratus